Kings Colleges

Switch to desktop Register Login

Specializované aktivity

Specializované aktivity a profesionální trénink

V každé letní destinaci Kings Colleges je vám k dispozici rozmanitá nabídka volnočasových aktivit, díky nimž se nebudete nikdy nudit a zažijete dny plné zábavy. Účastníci kurzů tráví volný čas pod neustálým dohledem vyškoleného personálu, jehož členové se mnoho let specializují na vysoce kvalitní prázdninové kurzy spojené se zábavou. Řada lokací zároveň nabízí specializované aktivity a aktivity pod vedením profesionálních trenérů a instruktorů, kteří účastníkům pomohou rozvíjet specifické dovednosti.  

Jízda na koni

Výuková destinace: Sherborne
V rámci tohoto tréninku můžete naplno využít nádherný přírodní areál prestižní Lewenstonské školy, zdokonalit se v jízdě na koni pod vedením předních profesionálních trenérů a podílet se na každodenní péči o zvířata. Dvakrát týdně, s příplatkem k ceně kurzu.


Grafika a média

Výuková destinace: Orlando
Využijte možností Grafického ateliéru, vytvořte skvělý multimediální projekt a osvojte si nové grafické techniky a strategie v oblasti designu. Dvakrát týdně. 

Produkce - příprava živých vystoupení

Showtime!

Výuková destinace: Sherborne
Je načase ukázat, co dokážete na jevišti tváří tvář divákům! Nemusíte ovšem jen hrát: můžete se také zapojit do práce produkčního týmu, například jako stavěči kulis, osvětlovači, návrháři kostýmů nebo kameramani. Čtyřikrát týdně. 

Profesionální taneční koučing & Horolezectví a Outdoor Adventure

Profesionální kurzy tance

Výuková destinace: Orlando
Kvalifikovaný profesionální lektor se zaměří na rozvoj vašich taneční schopností a probudí ve vás vášeň pro tanec bez ohledu vaše pohybové nadání nebo předchozí zkušenosti. Výuka moderního tance, jazzbaletu a moderního a klasického baletu probíhá v moderně vybaveném tanečním studiu přímo v areálu přípravné školy Windermere. Dvakrát týdně.  

 

Šplh, lezectví a outdoorové zážitkové a adrenalinové aktivity

Výuková destinace: Pangbourne
Jungle Gym, výcvik na vysokých i nízkých překážkách v lanovém centru a šplhání po bednách (tzv. Crate Climbing) jsou jen jedny z mnoha lezeckých disciplín, které v rámci našich kurzů nabízíme. Vaše lezecké dovednosti vám pomohou zdokonalit zkušení a vysoce kvalifikovaní instruktoři. Všichni účastníci jsou pod neustálým dohledem profesionálního personálu. Dvakrát týdně. 

Profesionální tenis koučink & Profesionální golf koučing

Tenis pod vedením profesionálů

Výuková destinace: Londýn (Farringtons) a Moreton Hall
Zdokonalte si forehand i backhand, naučte se perfektní faleš i maximální razanci při podání. Třikrát týdně, s příplatkem k ceně kurzu. 


Golf pod vedením profesionálů

Výuková destinace: Moreton Hall

Zdokonalte si postoj, styl a délku odpalu i schopnost soustředění a ovládnutí hry. Třikrát týdně, s příplatkem k ceně kurzu. 

Umění a řemesla & Americké sporty

Umění a řemesla

Výuková destinace: Londýn (Farringtons)
Rozviňte své tvůrčí schopnosti, osvojte si nové umělecké techniky a seznamte se s novými trendy v umění a uměleckých řemeslech. Dvakrát týdně. 


Americké sporty

Výuková destinace: Orlando

Zdokonalte se v baseballu, americkém fotbalu, basketbalu a dalších sportech pod vedením specializovaných amerických trenérů. Dvakrát týdně. 


Copyright by Kingscolleges 2012. All rights reserved.

Top Desktop version